OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PC poradna

Goto down 
+17
Syntax
Mandalorian
McWinsch
pitris
Xavier
Tod
ScorpiO
William
J.T.Bansbi
Darth Gryat
stupen123
Padme von Kell
Cody
Vikinger
Ultimate
Ki
Derk Yall
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 18:43

Pak mám ještě jeden problém,a to s instalací Win 7:Nastavím bootování,hodim dvd do mechaniky.Začně to načítat,a jak to načte tak se zobrazí "Starting Windows"a po chvíli nad tím logo.A to je konec.Dál se nic nestane,zkoušel sem i čekat víc jak půl hodiny
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 18:51

hmm mas teda zvlastni problemy, sedmicky sou nejlepsi OS kery kdy microsoft udelali takze instalace (alespon v pripade mem, a vsech mich znamych keri je maji) probihala naprosto v pohode, rychle a jednoduse. to mas originalky nebo palene? protoze jedine co me napada je to, ze mas vadnou kopii. ja si na svuj notas hazel sedmicky uz dvakrat a bez jakychkolch problemu a sem 100% spokojen
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 18:59

ja zkoušel vícero sedmiček,výsledek stejný.
Někde sem četl že by to mohlo být starým BIOSem základní desky,ale já nehodlám doma flashovat bios,vypadne proud a můžu tu desku hodit z okna(což se stejně brzo stane Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 19:05

mno to nevim, ja stolni komp nepouzivam uz pet sest let. ja se preorientoval kompletne na notebooky. tak jed na XPckach do doby nez ti ta MB odejde
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 19:10

No co se dá dělat,Academy nejde,Win 7 nejde,komp nahovno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 19:11

mno i kdyz to rikam nerad, asi mas pravdu, to bude fakt asi kompem, bo neni mozne aby ti to neslo.
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 21:12

No tak nainstaloval sem win7,bo sem sehnal lepší MB a CPU,klasika drivery všechno,ale to jedi academy furt nejde,už mě to vážně sere
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 21:16

ten OpenGl tam mas?
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 21:20

jo drivery mi hlásí že tam je
sem stáhl nějaký program OpenGL extensions viewer,dal sem "Rendering Tests"a v 6/6 se to sekne a hodí chybu "GL_ARB_vertex_shader.violation:Vertex shader was sucessfuly compiled to run on hardware
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 22:14

Vyřešeno,nahodil sem starší drivery a jk jede
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 22:27

mno vidis to, mam za tebe radost Wink tak prijemne hrani, na academy dopurucuju perfektni modifikaci s nazvem Movie Duels 2 fakt to stoji za to
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 22:29

zas tak super to neni
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 22:33

a je a je a je. misi v chramu jediu hraju frt dokola a sekam jedium hlavy ruky a vse na co pridu. tim konci ma obhajoba at nejsem OT
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 17:06

Tusi nekdo, cim muze byt to, ze se pocitac po startu windows porad sam restartuje? Ani nenabehnou windows poradne, jen ta uvitaci obrazovka, nejede to ani v nouzovym rezimu.. Deje se to po vypadnuti proudu, kdyz byl pocitac zapnutej..
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 18:15

tak deje se to, bo se tam vyskytla nejaka chybka, ale obavam se ze jediny zaruceny zpusob, jak tento problem vyresit je FORMAT C a nová instalace systemu.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 23:13

Padme von Kell napsal:
Tusi nekdo, cim muze byt to, ze se pocitac po startu windows porad sam restartuje? Ani nenabehnou windows poradne, jen ta uvitaci obrazovka, nejede to ani v nouzovym rezimu.. Deje se to po vypadnuti proudu, kdyz byl pocitac zapnutej..

Zkus vyresetovat BIOS
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 13:18

mě tohle dělal taky, v podstatě to samý, a musel jsem vyměnit celej zdroj :/
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 14:49

Tou osobou co se to stalo jsem já -> odešel mi zdroják nebo deska...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 15:12

Když se potřebuju připojit na fttp tak mi to nahodí
Příkaz PORT selhal
Pasivní režim mám zaplý...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 20:22

cel by sem vedet vas nazor, nainstaloval sem battlefront 2 (poprve na win 7) a i kdyz hra jako takova de perfektne, z nejakeho duvodu je bez zvuku, nevite nahodou nekdo cim to muze byt? pred tim sem ji hral uplne bez problemu a toto se mi ete nikdy nestalo tak nevim
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 12:17

To nevim, ale nemá třeba blbě nastavený nebo fungujou ti repráky?Jinak bych potřebal pomoct v republic comando.Hra mi fungovala normal dohrál sme jí, i multák fungoval a pak se mi jednou pokazil comp tak sem ho nechal vopravit, ale potom když sem si to chtěl znova zahrát uložený pozice sem měl tak sem jednu skusil a najednou hra vypadla a píše to něco o chybě a jestli jí chci odeslat nebo ne a s multákem je to stejný, trvá to už asi 2 roky možná dýl, nevíte někdo co s tim?
Návrat nahoru Goto down
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 15:21

Scorpi: zkus aktualizovat/stáhnout nějaký jiný zvukový ovladače, měl jsem podobný problémy
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 23 2011, 16:12

ja uz sem to vyresil pred dlouhou dobou, ona si ta hra nejak nerozumela s moji externi zvukovkou, tak ci tak, tedka je to OK. Kazdopadne dekuju za rady Wink
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 15:20

Lidi potřebuju poradit.Koupil jsem si Jedi Academy, nainstaloval ji, spustil ,naběhla tam taková tabulka ,ta dojela až dokonce a pak nic, hra se nezpustila, prostě nic. Neví někdo co s tím? Možná jen dělám něco špatně, každopádně nevím co s tím.
Návrat nahoru Goto down
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 07 2011, 14:44

Mám docela závažnej dotaz.Zrovna se mi aktualizuje jedi academy kterou sem koupil na steamu a kámoš mi řek že když si tam nainstaluju nákej mod protože je to koupeny pres steam(já si tam chci nainstalovat KOTF)že to ten mod smaže a nebude fungovat.Je to pravda a jestli jo ví někdo co s tim


edit o pár minut později:Tak Academii sem nainstaloval i aktualizoval a když chci hrát multa nebo singla tak mi to napíše takovou tu zprávu o chybách a jestli jí chci odeslat nebo ne,neví někdo co s tim?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PC poradna - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PC poradna
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec-
Přejdi na: