OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Recenze

Goto down 
+5
Waxer
Elinor Yall
Darth Eternal Hatred
Checkman
Potan von Kell
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Recenze   Recenze Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 10:53

Chci se dotázat, zda-li někdo z vás nemá náladu, či chut napsat recenze na knihy z našeí oblíbené Galaxie. Pokud by jste měli, tak prosim napište knihu, kterou se hodláte zrecenzovat.
Podobná akce byla kdysi ve hrách, a měla dobrý ohlas Smile
Přece jen, knihy na webu docela chybí ...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 15:11

já bych mohl něco sepsat o "Temný Lord: Zrod Dartha Vadera"
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 18:44

Uchhh... no mohla bych sesmolit něco o Darth Maulovi (Lovec ze stínů), ale obávám se že bych mrtě vychvalovala... tak jako pokusím se o to, a uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 23:00

Temný Lord: Zrod Dartha Vadera

Celý příběh začíná bitvou na Vnějším okraji galaxie, přesněji na planetě Murkhaně. Právě do těchto odlehlých končin byli posláni Mistr Jedi Roan Shryne, Bol Chatak, její padawanka Olee Starstone a tři další Jediové. Spolu s armádou klonovaných vojáků měli obsadit Murkhana city, hlavní město této planety. Po přistání jsou Shryne, Chatak a Starstone s komandem vojáků posláni vyřídit generátor štítu, aby mohlii do města vjet s vozidly a rychleji ukončit bitvu. Celá jejich jednotka se proplétá se zajatým nepřátelským žoldákem městem, až nakonec dorazí k budově, kde je generátor štítu, který obepíná celé městom. Když chystají nálože, tak velitele komanda kontaktuje velitel vojáků na Murkhaně a dá mu rozkaz zabít Jedie. To mu přijde divné, a tak upozorní Shryneho na náhlou změnu rozkazů a celé komando umožní Jediům uniknout a schovat se...

Přestože Shryne znal Murkhanu jako své boty, tak byli zajati klonovanými vojáky a spolu s velkým davem cizinců byli hlídáni vojáky. Přeživší Jediové se dozvěděli, že ostatní Jediové na Murkhaně byli zabiti. Poté přiletěl transport, ze kterého vylezl samotný Darth Vader a za ním vylezla jednotka vojáků. Darth Vader zabil komando, které umožnilo třem Jediům uniknout. Bol Chatak tasila meč a zaútočila na Vadera, ale nemohla se mu rovnat, a tak zde její příběh skončil. Díky svým Jedijským schopnostem dokázali uniknout ze spárů věznitelů a pokračovali cestou do zbytků Murkhana city, kde chtěli najít jistého muže, který jim může pomoci utéct z Murkhany. Ten muž se jmenoval Cash Garrulan. Cash měl u Shryneho dluh, a tak mu pomohl utéct z Murkhany tím, že kontaktoval Brudiho Gayna, který dělal pro Cashe příležitostné prácičky, aby odvezl Jedie stíhačkou. Při odletu jsou zaměřeni Imperiálními silami a jen o vlásek unikají zkáze. Jejich stíhačka vystoupí z hyperprostoru u correlianského frachťáku Drunk Dancer, kterým měli teď pokračovat. Jeho posádka se skládala z prvního důstojníka Skecka Dragglema, šéfovi bezpečnosti Archyru Beilovi, Eyl Dix, hacker Filli Bitters a Julou Shryne, Roanovou matkou a zároveň kapitánkou lodi. Olee Starstone přemluvila posádku, aby mohli zkusit kontaktovat ostatní jedie, kteří přežili rozkaz 66. Nakonec se jim podaří kontaktovat skupinku jediů, které mají vyzvednout na předem určeném místě, ale to už o nich vědí Imperiální síly a když poté zachrání přeživší jedie, tak je tak tak uniknou palbě ARC-170, které je pronásledovaly...

Z raketoplánu přeživších se vypotácelo šest Jediů. Shryne ani Olee je od vidění neznali, ani podle jména. Siadem Forte, jeho padawanka Deran Nalual, která oslepla během bitvy, Klossi Anno, Iwo Kulka a dva Jediové bez hodností - Jambe Lu a Nam Poorf. Jelikož nikdo z nich nevěděl, jaká je situace, tak se rozhodli že použijí vysílač opuštěné separatistické stanice k nabourání se do databanky Chrámu Jedi, aby zjistili více informací o jediích, kteří byli vysláni poblíž jejich pozice. Bohužel ve Chrámu věděli, že se tam nabourávají, a tak kontaktovali místní posádku planety, aby to prošetřila a zneškodnila vetřelce. Na místo toho se Jediům podaří uvěznit vojáky uvnitř a aktivovat celou základnu...

Jakmile dorazili na Mossak, tak se cesty Olee Starstone a Roana Shryneho rozešli. Zatímco Olee spolu se zbylími Jedii chtěla hledat další přeživší, tak Shryne se svou matkou měli splnit misi a odvézt senátora Fang Zara na jeho domovskou planetu. Měli to udělat jako poctění památky Cashe Garrulana, který byl zabit Imperiálními jednotkami. Proto museli cestovat na Alderaan, na kterém zrovna probíhaly demonstrace vůči Imperiálnímu režimu. Shryne se Skeckem se dostanou do paláce, kde se mají setkat se senátorem, ale nevědí, že o nich Impérium jde a ví, kde jsou. Takže narazí na samotného Dartha Vadera, který je odhodlán je zabít, a přesto utečou, ale Vader o nich hodí meč, kterým usmrtí Fanga Zara a zraní Julu Shryne...

Ve stejnou dobu je Olee Starstone spolu s ostatními Jedii a Fillim Bittersem v transportu letícím na Kashyyyk. Věří, že dobré vztahy mezi Jedii a Wookiemi stále existují a chtějí také pátrat po mistrovi Yodovi, Unduli a Quinlanu Vosovi, kteří tam byli posláni. Při příletu na sebe upozorní rovnou čtyři Wookie s jejich tlumočníkem Cudgelem, ale Wookiové jim poskytnou rozhovor s Tarfullem, jejich vůdcem. Při jednání se dozvídají, že mistr Yoda unikl, Luminara Unduli byla zabita vojáky a Quinlan Vos zmizel. Nicméně jim byl Darth Vader pořád v patách a se svými vojáky začali útočit na Kashyyyk s cílem pobít Jedie a zotročit Wookie za zradu. Darth Vader čelil útoku čtyř Jediů, ale dokázal je pobít, přičemž Iwo Kulkovi a Fortemu usekl hlavy, Anno zranil a nebýt příchodu Shryneho, tak by jistě zabil Olee Starstone. Shryne vedl s Vaderem šermířský souboj, ale v Síle se Vaderovi nemohl rovnat, a tak byl smrtelně zraněn trámy, které na něj Vader vrhal. To už byl Kashyyyk téměř poražen a nebylo možné ho zachránit. Shryne se před smrtí dozvěděl pravdu o Darth Vaderovi...

Jenže bitva na orbitě Kashyyyku ještě neskončila. Díky Fillimu Bittersovi a jeho hackerským schopnostem byla obnovena jedna loď Separatistické konfederace a ta zaútočila na Imperiální křižník, který držel všechny lodě tažným paprskem, aby nemohli uniknout, a zničila ho. Díky tomu mohli všichni uprchlíci uniknout do hyperprostoru...


Mé hodnocení: Nejvíce z celé knihy se mi líbila bitva o Murkhanu, a děj na Murkhaně celkově. Poté to trochu ztrácí na tom "šmrncu". Také nejsou špatné části s pašeráckou partou, která Jedie převáží na Mossak. Nicméně i v této knize jsou části, které se snažíte co nejdříve přečíst, protože nejsou zábavný. Jednou z těchto scén je třeba rozhovor Baila Organy na Alderaanu. Celá část s Alderaanem je vcelku nudná, kromě útěku Shryneho se Skeckem před Vaderem. Tím útěkem se ty nudný části odpustily. Dále jsou v celém příběhu rozkouskovány části o císaři a Darth Vaderovi, který se snaží blíže chápat svou pozici u císaře a v Impériu samotném. No a na závěr je bitva o Kashyyyk. Myslím si, že to bylo to pravé na konec. Celá bitva Wookie s obchodníky a pašeráky proti stormtrooperům + souboj Jediů proti Darth Vaderovi. A nakonec útěk z Kashyyyku...

Číselné hodnocení: 8/10



sorry, že je to tak dlouhý, ale nevěděl jsem, kolik toho tam mám napsat a co vynechat...
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 13:23

trochu si rýpnu - šlo by příště méně rozebírat děj a více samotnou knihu?
Tohle... dosti spoileruje. V případě téhle konkrétní knížky s tím nemám problém, četla jsem ji (a s výjimkou Shryna mi nesedla a připadala spíše nezáživnější), ale... jak mě upozornil Potan u jednoho z mých starých podpisů - nevědět to, vraždím rofl.

jinak napíšu recenzi na Temné setkání. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 15:55

Eli : ok, je tvoje Very Happy

Checkman: Co zkusit méně synapse a více recenze?
Navíc ta "recenzentská část" mi přišla až moc hovorová.
Navíc, ikdyž popisuješ ten děj, mohl jsi zkusit v něm vynechat spoilery, a konec vůbec nepsat.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 16:28

no ona celá kniha je jakoby jeden velký spoiler Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 16:36

Checkman napsal:
no ona celá kniha je jakoby jeden velký spoiler Very Happy

tak ano, všichni ví, jak musí ty důležité věci dopadnout... a o to zásadnější jsou překvapení z detailů a těch vedlejších věcí. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeMon Sep 20 2010, 16:39

tak já sem psal recenzi poprvý v životě... večer to předělám...
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 16:09

Nikdo další to nezkusí?
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeTue Apr 03 2012, 18:32

Tak co, najde se po roce někdo, kdo by to zkusil? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Waxer
Temný účedník
Temný účedník
Waxer


Poeet p?íspivku : 31
Vyznamenání : Hození Palpyho do velké díry.
Registration date : 22. 11. 11

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeTue Apr 03 2012, 20:21

Já....možná.
Právě čtu po druhé Republikové Komando: Přímý kontakt, takže možná....
Jsem bohužel moc líný takže nevím, asi někdy.
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 17:29

Psát recenze a kritiky na cokoliv... to mě vždycky šíleně bavilo Smile Takže se mnou byste určitě mohli počítat. Jakmile dočtu stíny Mindoru, napíšu ji.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 18:29

to by bylo super Smile
pak staci poslat pres pm, nebo na mail.. maily najdes v redakci na webu osw Smile
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 19:39

Hydrogena napsal:
Psát recenze a kritiky na cokoliv... to mě vždycky šíleně bavilo Smile

Nějaké odkazy by byli? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 19:58

Abych pravdu řekla, projela jsem všechny své staré blogy a našla jsem prakticky jenom tohle " bat-hole.blog.cz/0904/report-ze-sisters-of-mercy "(recenze koncertu, v té době mi bylo 13, takže brát s rezervou Very Happy). Asi to bude tím, že jsem již nějaké smazala, nu a navíc jsem si většinou recenze psala spíše do šuplíku Very Happy + nějaké komentáře na ČSFD " csfd.cz/uzivatel/219156-anncovicka/komentare/ "
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 20:25

Ta lúmenka, není to ta co chodí s barbarem mamutem? Very Happy si mě s ní lidi pletou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 21:01

jo, to je přesně ona Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 22:22

Hm, to ti bylo fakt 13? Smekam, dobre napsany a obdivuju tvou znalost gramatiky Very Happy
Hodne lidi, i starsich nez si tenkrat byla, je na tom podstatne hur...
Takze pokud se budes chtit vrhnout do recenzi knizek, ja sem jedine pro Smile
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeWed Apr 25 2012, 23:47

Tak, pak ji nezapomen až ji dopíšeš poslat, mohlo by to dopadnout zajímavě Smile

BTW: Deh, nejsi ji vůbec podobná. Má mnohem hezčí rysy obličeje.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeThu Apr 26 2012, 13:29

no co se obličejových rysů týče jsem přesvědčená o opaku Very Happy. Mě si jí spletli kvůli vlasům. Ale myslím, že je to jedno.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeThu Apr 26 2012, 19:19

Myslim hlavne, ze tohle sem vubec nepatri.. Rolling Eyes
priste prosim, DEH, pouzij pm..
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Luke Skywalker a stíny Mindoru   Recenze Icon_minitimeSun Jun 03 2012, 13:23

Na úvod bych ráda poznamenala, že před námi leží kniha, kterou nenapsal úplný zelenáč, nýbrž zkušený autor sci-fi románů, což je na knize v každém případě znát (v tom kladném slova smyslu, samozřejmě). Kniha mi tak celkově přišla psána zajímavým stylem, který si neklade za cíl vytvořit nějaké převratné postupy v dějových schématech SW románů. Na druhou stranu si zachovává notnou dávku originality a neklada důraz pouze na akci (začne boj → jedna strana je poražena →končí boj → konec knihy…takto přímé dějové linii se autor naštěstí vyhl obloukem) - a přesto nenaleznete takřka jediný moment, kdy by se něco nedělo (a to i bez zvuku střelby blasterů).

Kniha vám leckdy vykouzlí úsměv na rtech, je totiž protkána velkým množstvím vtipných hlášek, narážek a vzájemná interakce postav tak celkově patří k velkým kladům knihy. Zejména také proto, že ačkoliv mnohdy vyhlídky nevypadají nikterak nadějně , postavy nepropadají beznaději ve stylu „ó to je strašné, co budeme dělat ?!“, nýbrž si drží jistý nadhled a i v kritických situacích dokáží vtipkovat. Navzdory hojnému množství úsměvných pasáží autor nedává humoru tam, kam se nehodí. Opravdu vážné a vyostřené situace jsou tudíž vylíčeny do nejmenšího detailu a působí přesně tak, jak mají – vyvolájí patřičné emoce, vtahují čtenáře do děje a udržují ho v neustálém napětí. Napínavosti knihy přispívají i časté zvraty, respektive nečekaná rozuzlení, které se však drží jistých mezí a nezacházejí do patetičnosti ( žádné „Luku,jsem tvůj otec“ se tenokrát nekoná).

Oceňuji i propracovanou psychologii postav, která je pro čtenářovu identifikaci s nimi bezesporu tím nejdůležitějším. Jelikož se autor často vrtá v jejich hlavách, zprostředkovává nám tak náhled do jejich myšlenek a umožňuje prožívat příběh jejich očima a dokázat se vcítit do nich samotných (a samozřejmě díky tomu pochopit jejich jednání). Také se nám naskýtá možnost proniknout do filozofie hlavních hrdinů, což dává knize zcela jiný rozměr (viz. zmiňované lepší pochopení jednání jednotlivých postav a také pocit, že nestojíme jen na povrchu událostí, ale je nám umožněno vstoupit i do jejich hloubky, až za oponu).Filozofie celkově tu zaujímá poměrně důležité místo, ovšem poměr akce a filozofie je zde zcela vyvážený (či spíše akce o něco málo převažuje), takže se čtenář nemusí obávat, že se ve výběru knihy psletl a namísto akčního románu čte filozofické dílo.

Další výhodou bych označila zejména fakt, že nemsuíte být chodící encyklopedií Star Wars na to, abyste si tuto knihu mohli přečíst – váš prožitek z děje by neovlivnila ani znalost pouhých 3 epizod staré trilogie. Tím mají Stíny Mindoru velké plus oproti jiným knihám, jež se časově odehrávají po zničení Endoru (bývají většinou vícedílné a neznalost předchozích dílů pak může být určitým problémem).

Chýlíme se ke konci recenze a vy jste se pořád ještě nedozvěděli, o čem vlastěn kniha je. Nicméně já Vám nebudu brát to potěšení z jejího čtení, a proto jakékoliv zasvěcení do děje vynechám . Slova vydavatele si ostatně můžete přečíst na přebalu (anebo i kdekoliv jinde, od čeho je google, že) a zápletku přeci teď vědět nechete Wink Stejně je Vám jistě jasné, že dobro vždycky zvítězí… anebo pro tentokrát ne ?

Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeSun Jun 03 2012, 13:28

Sama s tím moc spokojená nejsem, dávam to za vinu i faktu, rže jsem knihu dočetla někdy před 3 týdny (dle mého je to už příliš velký odstup) a asi tam toho spoustu chybí... ale snažila jsem se napsat takové ty elementární informace, aby si to mohl přečíst kdokoliv, a to bez ohledu na jeho na znalost SW knížek Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitimeSun Jun 03 2012, 13:55

Docela dobra recenze Smile
Jen by me zajimalo, popsala jsi jake ma kniha plus, ma i nejaky minus? Nebo nema? Smile
Protoze jestli se tam nejaky najde, asi by tu melo byt taky uvedeny, aby ctenar vedel na cem je a recenze byla objektivni Smile
Ja sem knihu necetla, tak nevim Very Happy
Jinak ocenuju tvy naprosty vyhnuti se popisu deje, ja se radsi dovidam dej v knize, takze tohle je pro me u tvy recenze velky plus Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Recenze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Recenze   Recenze Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Recenze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Recenze
» RECENZE - LOTF

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: