OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 "INFO O" - Učeň temnoty

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeMon Dec 12 2016, 22:37

Spoiler:

Anotace
Brutalita ve válce o vládu nad galaxií mezi temnou stranou a Republikou se stupňuje. Když hrabě Dooku nechá zmasakrovat flotilu bezmocných uprchlíků, Rada Jediů přistoupí k drastickému opatření: zameří se přímo na Dookua. Avšak nepolapitelný Dooku je nebezpečnou kořistí i pro toho nejlepšího lovce.

Príbeh z posledné etapy Klonových válek, predstavuje rovnež tečku za animovaným seriálem. Knížka je podle autoru složené ze scenaru posledních osmi neodvysílaných epizod Clone Wars. V hlavních rolích se zde predstavuje mistr Jedi Quinlan Vos a bývalá Dookuova sithská vrahyne Asajj Ventress.

Nikdy jsem nebyl zrovna velký fanoušek Clone Wars a nového canonu, který vlastne tak nejak v Clone wars započal, už vubec ne. Prekvapive ale (a ted si vyber slov musim hodne promyslet Very Happy ) jsem nebyl až tak nespokojen, a chvílemi jsem mel pocit, že čtu fakt dobrou knížku. Chvílemi ovšem na druhou stranu mi pribeh opravdu pripominal román pro ženské v nejlepších letech (citové sekvence) a taky mne podrazdilo resp. prekvapilo necekane reseni situace z pohledu rady Jediju. Ale to bych knihe s privrenim obou oci byl schopen odpustit (ano, uz jsem cetl ze SW i horsi veci). I když je pribeh uplne mimo puvodniho EU canonu (osudy jak Vose, tak Ventress) tak podle me to melo neco do sebe. Hlavni devizou je urcite to, ze se porad neco deje a pribeh nepostava a nepreslapuje na miste. Lidi, co vubec neznaji postavu Vose (kromne Clone Wars) by to asi vychvalili vic nez ja. Holt rekl jsem si ze novy canon je proste realita budu si na nej muset zvyknout i kdyz hoodne neochotne. Navíc se stalo pro mne neco neocekavanyho - a to, ze jsem nejak zacal mit rád postavu Ventress Very Happy
Ale uznejte, ze s vlasama vypadá Asajj fakt sexy (neverim, ze jsem to rekl/napsal)  

Spoiler:

Cetli jste to nekdo? rad si prectu i jine nazory a postrehy, jsem otevren diskuzi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeTue Dec 13 2016, 18:11

Nečetl, ale komentuju, abys nebyl smutný, že nikdo nereaguje Cool
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeTue Dec 13 2016, 18:15

Tohle téma jsem založil včera v noci - brzka odpoved vzhledem k navstevnosti fora je nerealni, navíc je to pribeh z nové canonizace takze ani necekám ze se nekdo zapoji do diskuze Laughing Ale díky, aspon je videt ze jsme tady poradna parta Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeTue Dec 13 2016, 20:01

Ja som si to objednal, teda po sviatkoch ti poviem, či sa mi vôbec oplatilo do toho vraziť peniaze. Možno aj názor na dej v spojlery potom dám.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeTue Dec 13 2016, 20:42

Ja jsem ji koupil v antikvariatu za 6 eur Laughing  to asi o necem vypovida, takova nova kniha a jiz je mezi nechtenými "starozitnostmi", ale jak jsem napsal, na to jak moc me odpuzuje novy canon a animované počiny SW jsem byl prekvapive prekvapen Very Happy Melo to mnoho chyb ale pro mne to byla lepsi knizka (bez ohledu na canonicke veci) než Jedi Search z Akademie Jedi
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeWed Dec 14 2016, 20:18

Tohle přirovnání se mi nelíbí. Proč pořád všichni haníme Akademii Jedi je jasné, ale porovnávat tu trilogii s ostatními knihami bychom asi neměli. Když Jedi Academy vyšla, přinesla tolik nových a úžasných věcí do světa SW, že vedle ní jsou dnešní romány úplně prázdné.

Z toho co jsem od Christie Golden četl, mám smíšené pocity. Na můj vkus dává do SW moc romantiky a až moc se zabývá vztahy mezi postavami (Rozhovor na x stran mezi Lukem a Benem u večeře, ktrerý byl upně o ničem, ale měl navodit pocit, že se jejich vztah utužuje, atd...) Také mi vadí, že píše romány s ratingem PG-13. Nikdy se nic pořádného nestane a akce bývají hrozná nuda. Zvlášť je to vidět, když hned po ní nastoupí Denning se svou nekompromisní surovou a detailní brutalitou. Pro nový canon píše stejně, nebo je tam vidět posun k lepšímu?
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitimeWed Dec 14 2016, 21:04

S romantikou je to stejné, prave to jsem psal ze mi tam vadili te prilisne citove vylevy. Ale zase se v te knizce furt neco delo nejaky pro pribeh dulezity rozhovor nebo akce. S toou akci to bylo takove... hmmm takhle dost detailni, ale zas tolik brutalni jak Denning to urcite ne, jo je tam celkem pekne zobrazene umirani jistych postav i na zacatku je celkem fajn zobrazen jisty masakr ale jinak to je docela umirnene.

K Academy: jsem si plne vedom, ze je to dilo, ktere je jednim z nejdulezitejsich z EU a stalo se tam tolik podstatnych veci ze az des Very Happy Nicmene prvni dil Hledani Jedi mi prislo (alespon mne) dosti plytke, proste tam byli asi tak 3 dulezite situace a vsechno kolem toho jenom vata na zdrzovani casu, kdyby ta knizka byla o cca 70 stran chudsi, vubec by mi to nevadilo, nemluve o tom ze se tam nachazi dost nelogicnosti. Zato druhej dil - Temný ucednik mne bavil o poznani vic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





"INFO O" - Učeň temnoty Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Učeň temnoty   "INFO O" - Učeň temnoty Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"INFO O" - Učeň temnoty
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» "INFO O" - Legacy War
» "INFO O" - Darth Plagueis
» "INFO O" - The Old Republic: Revan
» "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: