OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Universum contra sulum alius

Goto down 
+3
Darth Assmondeus
kapitán Kirk
Undertaker
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 09:25

Neznámo kde, tam, kam ani moc nejmocnějších Císařů nesahá, je místo o kterém nikdo neví.
Vlastně je pouze náhoda, že se otevřel portál, cesta do Elementu Nula. Místo, které bylo stejné jako každé jiné, ovšem odlišovalo se. Odlišovalo se, protože tuhle část vesmíru nidko nenaštívil. Lidé zde žijící, neměli vyšší úroveň, než nejrpimitivnější stvoření známých galaxii.

Ale tento portál zůstal nepovšimnut všem. Byl tak tichý, že jeho přítomnost zde byla tak nepatrná, že nebyla šance, aby si jí někdo všiml.

Někteří ale ano, mezi nima byly Jean-luc Picard, neznámej chlápek, Darth Assmondeus šampion nesvatého Císaře, Titus Aurelisu Admirál Loďstva Císařství, mladá a pohledná Triss Berhen z CSGI / TGA, nevýznamný Jedi jménem Gryat Leaar, šílený ale určitě geniální vědátor Josef Drobek z mléčná dráhy, všestranná Čestmíra Kurtjabl z Moravium Galacticum, Tom generál spojených nátodů, a byla to snad vůle, aby právě oni vstoupily do portálu, a staly se představitely svých vládců.
Nikdo z nich neměl připravenou svojí armádu, ba právě naopak, nečekaly že se setkají s někým jiným, s někým, kdo jim může být konkurencí. Všichni znaly jenom svoje Universa a své nepřátele. Nechtěli si připustit, že je někdo další, i když někteří měli tušení.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 10:59

Enterprise-D blízko Deep space 9

Seděl jsem ve svém křesle na můstku a čekal na skupinu B´relů která měla dorazit aby Enterprise mohla opustit stanici. bylo potřeba mít tam pár lodí.
Dat: Pane z červí díry vylétají obrovská mračna Jem´hadarských stíhaček. Nemáme šanci.
Já: Červený poplach, všem palubám připravit k boji.
Dat: Právě dorazila letka B´relů pane, volají nás.
Já: Na obraz.
Na obrazovce se objevil klingon.
Já: Přiletěli jste akorát včas. Připravte si disruptory a torpéda, bude bitva.
Klingon: Jsou v přesile, srabi. Tahle bitva se zapíše do dějin!
Dat: Klingoni ukončili spojení a zahajují útok na nepřátele. Nepřítel vytváří něco jako červí díru, táhne nás to dovnitř! Mám zprávu ze stanice, prý nás to přenese na náhodné místo.
Blížili jsme se. Spoustu nepřátelských stíhačů to vcuclo, všichni se objevili jinde protože tahle díra vede kamkoli podle údajů ze stanice.
Riker: Snaží se nás dostat pryč, abychom se už nevrátili.
Díra nás vcucla a my jsme se vynořili někde úplně jinde.
Dat: Pane přístroje nemohou zjistit kde jsme.
Já: Tak se jim to povedlo.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 12:32

Sithský Destruktor SKD-průzkumná mise Sithské Rady v neznámém prostoru

Černý trup Sithské lodi se pomalu linul skrze zvláštně zabarvené mlhoviny. Ačkoliv šlo o Imperiální lod patřila Sithskému Řádu a byli na ní tudíž znaky Rytířů. Též interiér měl jakýsi starodávnější šmrnc. Lod se linula se ve skutečnosti rychle ale díky velikosti onoho mračna se rychlost dala měřit jen velmi zkresleně. Zářilo zvláštní nafialovělou barvou.Vždy jsem rád pozoroval mlhoviny. Můj učitel a nyní admirál Viaennus měl takové přísloví kterého se držím už tisíce let.
"Jednou za čas se stává že na tebe v tiché prázdnotě vesmíru najde samota. Až se tak stane pohlédni ven na tu krásu barevné plasmy."
Nechápu proč Císař chtěl abychom letěli zrovna sem. Ale pochybovat o Císařově vůli není hodné ušlechtilého Rytíře jako já. Co ale asi Císař viděl ve svých neomylných vizích že nás sem poslal. Z mých otázek které jsem jako obvykle melancholicky kladl sám sobě mě vyrušil ženský hlas intercomu. Šlo o kapitánku lodi. Waeneris.
Lord Assmondeus na velitelský můstek.
Šel jsem rychle. Zdálo se že se stalo něco zvláštního. Šlechtici obvykle emoce nedávali najevo ale kapitánka měla v hlasu něco co se podobalo směsi překvapení a vzrušení. Cestou nebylo koho potkávat. Zdá se že byli všichni nalepení nalepení u velitelského skla (technická: není to sice sklo ale nevim jak to jinak napsat). Kapitánka se na mě podívlala. Byla to poměrně mladá zelená Twilečka. Ačkoliv šlo o Sithskou lod a formálně jsem velel já ona se měla starat o věci posádky.
Tak co tu tak zajímavého? Náhle jsem si toho všiml také. Jakási leskle stříbrná lod.
Nemělo to tu být prázdné? Zeptal jsem se chladně ačkoliv jsem se cítil naprosto jinak.
Mělo ale...nějak se sem ta lod dostala. Odpovědla nejistě kapitánka.
Kde je průzkumný důstojník?
Tady vaše Sithská excelence.
Projdete s vědeckým důstojníkem tuto oblast a zjistíte jak se sem ta lod dostala. Před chvílí jsme to tu scanovali a nic tu nebylo.

Průzkumný důstojník natukal pár věcí do holopočítače na můstku. Náhle zbledl.
Eee...zdá se že se ta lod prostě objevila a...
A co? Nemáme čas na koktání!
Řekl jsem rázně až důstojníci nadskočili.
My jsme se podle údajů z počítače přesunuli taky.
Cože???
P-p-píše to počítač můj pane. Vážně. A před...Č-č-čtyřmi měsíci.
Jak to...
začal jsem s jakoby skrývaným vztekem. Jak to že si nikdo nevšil že nám nějaká síla někam vcucla.
No my...
Co vy?
My jsme byli...v...
průzkumný důstojník koktal a byl celý bledý. Všiml jsem si že zbytek posádky také.
Byli jsme na virtuální realitě. Řekla kapitánka s třesoucím se hlasem. Snažila se ale strach nedávat najevo.
Beru vše na sebe můj pane. Byla to jen moje chyba a můj nápad. Vypadala že se snad rozbrečí. Co jí u Císaře o mě řekli? Že jsem nějaký tyran co popravuje vlastní vojáky? To ted bylo jedno. Velcí velitelé válčí s FSF a mě dají ve Vrchním Velení Armády pod velení ty největší blbce. Ale co? Proč se vztekat. Jen jsem si povzdechl a sedl si do křesla pro diplomaty.
To co se stalo je už jedno. Důležitá je otázka kde jsme a ne proč se to dozvídám tak pozdě až po měsících co tu jsme. Co je ta barbarská emoce v mém hlasu? Soucit? Slitování? Ne to nejde. Odmítám. Možná že jsem si ale po měsících co tu bloudíme v prostoru který není na území Impéria našel k kapitánce náklonost. Nevýhoda dlouhých tras.
Posádka si viditelně oddechla.
Co se to tu děje??? Slyšel jsem tu jakési zvlášetě motivované hlasy. Byl to můj strážce a Gardista Irrhinius Geathus.
Zdá se že čtyři měsíce neletíme v tom prostoru v jakém jsme letěli.
To lecos vysvětluje.
Vyvětluje?
Nejde Ameq. Není tu signál a na Imperiálním území je všude. Myslel jsem že ti bude porucha ale zdá se že není.
Hmm...kontaktujte tu lod.
Rozkaz můj pane.
Odpověděl komunikační důstojník.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 12:40

Enterprise-D, neznámo kde
Dat: Pane volá nás nějaká cizí loď, nikdy jsme se s ničím takovým nesetkali. Je to proti nám malá loď, s technikou která není zdaleka tak dokonalá jako naše.
Já: Proč si to myslíte Date?
Dat: Protože mají vysílání pouze audio. Otevírám frekvenci.
Já: Tady kapitán Jean-luc Picard z vlajkové lodi Spojené federace planet, Enterprise. Můžete mi říct kde to jsme?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 12:52

SKD neznámý prostor

Na komunikační obrazovce se objevil jakýsi postarší muž bez vlasů. To u nich nemají lékařství co dokáže vyléčit plešatost.
Zde je SKD. Lod Sithského Impéria a Sithského Řádu na průzkumné misi. Jsme v omto zvláštním prostoru už 4 měsíce. Jste první lod na kterou jsme narazili. Ukončil jsem spojení. Uvidíme co z toho vzejde.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 12:59

Enterprise-D, neznámo kde
Dat: Ukončili spojení, mám se pokusit ho znovu navázat?
Já: Ano Date jestli se chceme vrátit a přichystat Dominionu překvapení tak se musíme spojit se všemi kdo tu jsou.
Dat se pokusil znovu otevřít kanál.


Naposledy upravil kapitán Kirk dne Fri Aug 22 2008, 13:06, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:07

SKD

Pokouší se o spojení.
Myslel jsem že se budou rozmýšlet. No nic. Pustit!

Znovu se na obrazovce objevil onen plešatý muž.
Myslel jsem že se nejdříve budete hádat kdo jsme jako všichni. Chcete se bavit hned. Dobrá. Mluvte. My jsme se už představili. Alespon základně.

2Taker: Tohle je jen mezi námi tedy je to jedno zatím.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:12

Enterprise-D, neznámo kde

My jsme se sem dostali před chvílí. Pokud se chceme dostat zpět, asi se budeme muset spojit a hledat společně cestu.

Vtom se ozvalo z komunikátoru: Strojovna volá můstek. Pane dokončil jsem kontrolu systémů. Odpalovače torpéd zcela mimo provoz, phasery poškozeny. Warp jádro mírně poškozeno, zpravím ho velice brzy. Senzory v pořádku avšak deflektory vynechávají. Strojovna konec.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:14

Již tři dny uběhli od té chvíle, kdy Potamak opustil přístav na Cardii a vypravil se na krátkou plavbu galaxií. Motory běželi na poloviční výkon a posádka, zcela nevyspalá, pobíhala po téměř prázdné lodi. Z boku motoru unikala pulsní směs. Lod plula prázdným vesmírem, v dohledu žádná planeta, nešlo lokalizovat žádné stanice, ale současná pozice nikoho z posádky nezajímala.
"Tak tohle se tedy nepovedlo," suše poznamenal Redberg a něco si napsal do datapadu.
"Hmmm."
"Hypermotor je zcela vyřazen a pulsní motor netesní, to se dlouho nikomu nepovedlo," Redberg si zapsal další poznámku.
"Hmmmmmm."
"Kapitán, který říká jen hmmm tady taky dlouho nebyl."
"Neni mi moc do řeči, tohle mi v kariéře moc nepomůže," řekla Triss poněkud zdrceně.
"Říkal jsem, že pokoušet letět na maximum s tímhle vrakem neni moc chytré," poznamenal suše Redberg.
"Jdu spravovat motory s váma tady nebudu," křikla Triss na Redberga.
Kapitánka zmizela v chodbě, Redberg se jen malinko usmál, zapsal si něco do datapadu a pak obrátil svoji pozornost k pilotce, která proklínala Triss kvůly tomu že ji s Redbergem nechala samotnou.
"Takže, Therry, tvoje pilotní schopnosti jsou podprůměrné....."
Therry jen zoufale svěsila ramena.

Kapitánka společně se zbytkem posádky opravovala hyperpohon, Therry trpěla pod Redbergem, a nikdo si nevšímal toho, že je Potamak přitahován jistou neznámou entitou, nikdo si ani nevšiml toho, že Potamak je obklopován modrou září, toho že se objevil náhle vedle několika neznámých lodí.
Therry plná úlevy z toho že nemusí už poslouchat Redberga zavoalal všechny členy posádky na můstek.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:21

SIV Normandy, pokoj Tita

Jedna z našich nejlepších lodí. A také nejmenších, což ovšem ensnižovalo jejíc sílu. A já jsme byl její kapitán. Proč by taky ne. Byl jsem přeci jenom admirál námořnictva. A jako vždy jsem seděl ve své kajutě, když ke mně přiběhl vyděšený navigátor.
Pane, tomuhle nebudete věřit. Tohle...není možné! Najednou jsme se přesunuli o miliardy světelných let za takovou chvilku, že sem si toho ani nevšiml. Tohle prostě...není možný!
Vstanu ze své postele, kd eobvykle bývá i moje přítelkyně, ovšem to bych zamykal. Těďka byla v pilotní místnosti, kde brala ko-pilotovy práci. Hned jak jsem vstal, jsem se nezmohl na nic jinýho, než se nevěříčně koukat.
Eh...to si děláte srandu. A kde to jsme? Tohle snad víte.
Odmlčím se, ale v očích navigátora poznám, že ve skutečnosti neví,
Mlčte, jak to vypadá venku?
Nenechám ho pro jistotu nic říct, protože jsem znal jeho odpověď. Šli jsme společně do konferenční místnosti, kde se sešla celá posádka.
Takže nkdo nevíme kde jsme, jak jsme se sem dostaly a....
Vezmu si slovo, ale přeruší mně pilot.
...a kolem nás je několik dalších lodí. Tu velkou černo-červenou bychom poznaly, ale ten talíř s hrozným designem nepoznáme.
Díky za přerušení...a informace. Zkusíme někoho kontaktovat.
Hned jdu na to pane, ale mezitím dorazil další. Nepoznáme ten design, ani znaky. Vlastně nevíme o nikom nic.
Řekne vyděšeně opět pilot. Něco pomačká, a oznámí mi.
Spojeno, přepojuji k vám.
Všichni, odchod.
Jsem Titus Aurelius, Admirál Císařského námořnictva. Dostaly jsme se sem náhodou, a nevíme kde jsme. Prosíme všechny lodě, kteří tuto zprávu dostanou, ať se mi ozvou.

Na konci jsme zasalutoval, a nechal rozeslat zprávu všem možným.
Odešel jsme na můstek k mapě. Všichni byly na svých místech.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:27

Enterprise-D, neznámo kde
Riker: Začíná tu být nával, strojovno pusťte se do opravy deflektorů, pokud nebudeme schopni letu, nedostaneme se odsud
Dat: Volá nás další loď, přepínám na obraz.
Já: (Takerovi) Jsem Jean-luc Picard z lodi Federace, Enterprise. Také nevíme co se tu děje.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:42

SKD

Je tu trochu bordel. Řekl klidně Irrhinius.
Ano. Bordel je to správné slovo. Ozvěte se té stříbrné placaté lodi.
Spojeno.
Tady Darth Assmondeus ze Sithského Impéria. Rád bych vaši nabídku v tohle zmaku hned přijal ale přeppisi Námořnictva říkají že spojovat se můžeme pouze s bytostmi na stejné či vyšší kulturní, intelektuální a technické úrovni jako my. Prosím zadejte informace.

Můj pane. Máme tu další zprávu. (přehrála se Takerova zpráva)
Není vám divná ta podobnost. Stejné barvy, Imperiální jméno, Císařské Námořnictvo. Kdybych věděl že taková lod v Impériu neexistuje myslel bych si že je od nás. Náhle se prošedivělý vědecký důstojník ozval nesmělým hlasem.
Mohlo by jít o naše druhá "já" v alternativním vesmíru. Téměř bez rozdílů jen s tím že na palubě je jiná posádka.
Zvedl jsem obočí. Věděl jsem že věděcký důstojník je trochu padlý na hlavu ale tohle bylo moc.
Eee...no to poznáme včas.
Navažte s nimy komunikaci. A s tou šedou lodí támhle taky.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:46

Enterprise-D, neznámo kde
já: (Assovi) Nevím jaké máte technologie, proto žádáme o povolení pro sken.
Mezitím se ozvala strojovna že warp jádro je funkční a na opravě deflektorů se už pracuje.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:50

SKD

Povolení se uděluje a žádáme též o povolení. Řekl jsem zvědavý na jejich techniku.

(Co se týče techniky máme: Těžké lasery, plasmové kanony a gauss kanony, plasmočásticový štít a systém Seannus samozřejmě. Pancíř lodi je z vojenské slitiny Miasu což je extra tvrdá a pevná látka odolná vůči většině zbraní které mají nepřátelé Impéria.)
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:53

"Takže co všechno víme?" položil otázku Redberg.
"Nic, asi jsme se navedli na nějaký maják, nebo grvitační past, jinak by to asi nešlo vysvětlit," odpoví spěšně Therry.
"Poznáváte některou z těch lodí? Nějaké znaky či něco podobného?" klade otázku Triss.
"Nic, projela jsem celou databázi, našla jsem jen lodě podobné, ale nejsou to tyhlety," odpoví Kayla.
"Koukněte na ty zbraně co mají, jsme v prde..." Glash je přerušen Takerovou zprávou.
Posádka vyslechne celou zprávu a sleduje ji několikrát dokola.
"Rozuměl tomu někdo?" táže se Redberg. Odpovědí jsou mu jen nesouhlasné kývání posádky.
"Hmmm, když nerozumíme jim, zkusíme jestli někdo nerozumí po našem," navrhne Triss.
Posádka ihned připraví zprávu v několika nejpoužívanějších jazycích.
"Tady je kapiránka Triss Berhen z námořnictva CSGI, udejte laskavě cíl vaší cesty nebo důvody proč jste zde, nepřejeme si násilí a raději budeme vyjednávat," zpráva byla odeslána v celkem 125 jazycích.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 13:59

Enterprise-D, neznámo kde
Já: (assovi) Povolení se uděluje. Proskenujte tu loď. Řekl jsem Geordimu.
V tom se ozvala další zpráva (Derk).
Odpověděl jsem: Jsem kapitán Jean-luc Picard, netuším co se tu děje ani kdo jsou všichni ostatní. Navrhuji abychom kontaktovali všechny lodě a na jedné z nich projednali situaci.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:05

SKD

Myšlenka proběhla mou hlavou jako neomylný blesk. CSGI? Pohlédl jsem na Irrhiniuse kterému to došlo též.
Známe CSGI. Tedy jen jednu posádku jejich lodi ale máme o CSGI podrobné informace jelikož jsme její posádce oscanovali mysl. Spojte mě s nimy.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:12

SKD

Oscanovávám tu stříbrnou lod. Řekl technický důstojník. Mají techniku na jiné bázi než u nás. Nepoužívají žádné zbraně ani hyperpohon co známe. Štít je klasického rázu.
Tedy? Jsou vyspělí?
Neznáme jejich techniku. Nedá se proto přesně říci jestli jsou či ne. Pouze víme že mají iontový pohon a klasické štíty.

No dobrá. Tak jim dejte zprávu že souhlasíme. Pohodlně jsem se usadil v křesle.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:14

Enterprise-D, neznámo kde
Dat: Odpovídají.
Já: (Assovi) Dobrá, navrhuji abychom se sešli. Chcete abychom se sešli na naší nebo na vaší lodi?
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:14

Normandy

Sakra je jich nějak moc.
Můj ustaraný pohled každý pozná, i když většinou jsme rozhodný.
Pro všechny kdo mně slyší. Opakuji pro všechny. Udělejme holo.konferenci, pokud na to máte techniku. V opačném případě, se můžem setkat na lodi někoho z nás.
(pro Kirka): Která federace?]Žádnou federaci neznáme.
Sakra, rozešli tu hromadnou zprávu o tom, že se mají ozvat ještě jednou.
Mám z toho špatný pocit.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:16

Enterprise-D, neznámo kde
Dat: Volá nás jiná loď (Taker), přepínám na obraz.
Já: To je na dlouhé vysvětlování, navrhuji se sejít, brali byste kdybychom vás transportovali na naši loď?
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:22

Normandy

(Kirk) Ihned se vám tam teleportujeme. Technologii ovládáme taky. Bude to ale chvíli trvat, ať se trefíme na loď. Nechte otevřenej kanál, zaměříme Vás, a za chvilku tam budem.
Ko-pilot začne něco mačkat, a po chvilce m ioznámí, že je vše připraveno.
Jsme napojení, můžem se teleportovat?
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:24

Enterprise-D
(Takerovi) Dobrá, posíláme přesné souřadnice. Bude tam čekat člověk který vás dovede na můstek.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:24

LIVN Darkov, můstek

Na můstu imperiální fregaty Darkov probíhala horečná činost. Darkov měl za úkol dopadnout a zničit piráty, co ohrožovali oblast v okolí planety Irdany. Momentálně letěl normálním prostorem rychlostí 40% světla.
Čestmíra Kurtjabl: Nějaké stopy po pirátech?
Senzorový důstojník: Ne madam.
Itryl Hujsar: Plukovníku, když se nebudete ptát každých 10 minut, tak se nic nezmění.
Čestmíra Kurtjabl: Já v..
Senzorový důstojník: Neznámý objekt za námi na 7 hodině! Vzdálenost 200 tisíc kilometrů! Přibližuje se!
Čestmíra Kurtjabl: Sakra jak se mohli dostat tak blízko. Bojový poplach
Spojovací důstojník: Neznámá lodi, tady LIVN Darkov, identifikujte se a sdělte své úmysly!

Na lodi se rozezněl alarm, jehož zvuk by vadil i mrtvému a posádka si v jeho rámusu oblíkala obleky, běžela na stanoviště a přepínala zbraně z pohotovostního režimu na bojový. Loď se k neznánámému objektu natočila bokem, aby ho mohla zasypat palbou ze všech svých zbraní na zádi a boku.
Spojovací důstojník: Žádná reakce madam.
Senzorový důstojník: Stále se přibližuje a zrychluje. Náraz za 8 sekund.
Čestmíra Kurtjabl: Všem zbraňovým stanovištím. Palte. Rozstřílejte toho zmetka na miliardu kousků. Spojovací, informujte velení.
Než stihly zbraně vystřelit objekt mnohonásobně zvětšil svoji rychlost a narazil do LIN Darkov. Loď se otřásla a objekt zmizel. Za chvíli však zmizel i Darkov.


LIVN Darkov, můstek, neznámá oblast
První čeho si plukovník všimla poté co přišla k sobě byla naprostá tma. Na lodi svítilo jen nouzové osvětlení. To znamenalo že reaktory nejedou. A to bylo zlé. Bez motorů, senzorů, štítů a dalších důležitých věcí se Darkov stal jen kusem kovu, pohybující se nekonečným vesmírem.
Čestmíra Kurtjabl: Kde to u císaře jsme a co je s UI?
Itryl Hujsar: když zjistila, že nás to přeneslo někam hodně daleko ve zlomku vteřiny se vypla. Bylo to na ní asi moc velký šok. A potom nám vyplivli reaktory a nouzové generátory, kvůli zbytkovým energetickým anomáliím, co způsobil náraz toho objektu. dořekl a odešel k průhledu a koukal na vesmír.
Čestmíra Kurtjabl: No vzhledem k tomu, že nás to přeneslo, tak to určitě nebyla loď. Možná nějaká červí díra se schopností se pohybovat. Proto se musíme ihned vrátit a informovat velitelství.
Hujsar stále koukal z okna a řekl: Myslím že máme větší problém. Vidím tu pár lodí. A nejedná se o žádné známe typy lodí, a ani nepoznávám design výrobců. Zdá se, že to byl od začátku jejich plán. Dostat sem jednu z našich lodí a prozkoumat ji.
Kulový, řekla Čestmíra Kurtjabl a pokračovala, vidíte že ten design není jednotný a ani barvy.
Hujsar: Barvy!??
Kurtajbl: Berte to jako uniformy, všechny mocnosti mají jednotný uniformy, či kamufláž a tyto ne. Třeba ten černý trup je relativně podobný našim bitevníkům a ty ostatní lodě mají uplně rozdílný design. Ale pro případ, že byste měl pravdu uvedeme loď až nabehnou nouzové genrátory do zamaskovaného režimu, vyšleme LAC na dálkové ovládání pomocí laserových svazků přes družice a pěkně je pozdravíme.
Z lodi po chvíli vyletěl LAC- lehký bojový člun- na dálkovém ovládání a družice přes který byl ovládán. Zamířil si to k těm neznámým lodím, zatímco Darkov zůstaval v zamaskovaném režimu opodál.

LIVN Darkov, můstek, o hodinu později na stejném místě
První důstojník: Madam, Darkov je v utajeném režimu a LAC je v relativní blízkosti těch lodí.
Kurtajbl: Dobrá, vyšlete z ní úvodní formální pozdrav ve všech známých jazycích a na všech nám známých frekvencích a kodóvání.
Z LAC se éterm neslo: Tady LAC Loďi Imperiálního Válečného námořnictva, zdravíme všechny přítomné. Doufáme, že první kontakt mezi námi proběhne v klidu.
První důstojník: Hotovo madam
kurtajbl: Výborně a teď budeme čekat
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 14:25

SKD

(2Kirk)
Vaši lod bychom rádi viděli. Budeme 4. Já, můj strážce a náš technický a vědecký důstojník. Jen řekněte jak nás dostanete na lod?
Můj pane?
Ano?
Dostali jsme návrh od té nám podobné lodi na holokonferenci. (2Taker)
Souhlaste. Kapitáne?
Jistě můj pane?
Přebíráte velení. Dělejte co uznáte za vhodné.
Nezklamu vás můj pane.
To dozajista ne.
Ušklíbl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Universum contra sulum alius Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Universum contra sulum alius
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Vikingerovo universum
» Galactic warriors-moje universum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: