OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Universum contra sulum alius

Goto down 
+3
Darth Assmondeus
kapitán Kirk
Undertaker
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:29

Phasery nemáme ani my, dáváme přednost starýmu dobrýmu železu, ale uvítal bych, kdyby jsme se začali bavit o té molekule, a KONEČNĚ zjistily jak se odsud dostanem, když nepočítáme assíkovu nefunkční bednu
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:31

Pokusíme se společně zjistit jak udržet omega stabilně, takový přísun energie nás zrychlí natolik žese odtud dostaneme. Jen je problém že kromě nás nikdo neví kudy.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:31

ODLETĚL JSEM-NEEDITOVAT!!!


Naposledy upravil Darth Assmondeus dne Fri Aug 22 2008, 18:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:36

No, hlavně že odletěl. Takže pojďme řešit. Pokud znáte molekulu omega, tak bude znát její složení. My se naučily používat určitou část, která je sice stabilnější, ale ne zas tak účiná. Jede na ní třeba moje Normandie.
Sebou jsme měl trhací blog, kterej mám furt, a začal jsme si z něj dělat kuličky, a znuděne jsem je házel tma, kde seděl Ass.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:37

Enterprise D

O odpovědi pro Dartha Assmondeuse se bavila celá diplomatická mise i s lodí. Řešilo se, že když je jeho císař z nějaké sféry po smrti a dokáže k sobě, alespoň to tak tvrdí, přitahovat duše, zda má cenu s ním uzavírat mír. Zvlášt po zkušenostech s Posedlými (dušemi z jiných sfér). Nakonec řekli toto: Jestli je císař, jemuž sloužíte, bytost která žije z týraní, mučení a tríznění duší, vypadá to se spoluprací našich dvou Impérií bledě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:39

Napadlo mě zkusit technologii mikro vlečných paprsků. Pomocí jejich obráceného chodu bychom mohli omegu udržet. Nedávám ale moc šancí na úspěch.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:42

Hlavně musíme zabránit, aby se molekule nerozpadla, jak se to stávalo nám. Jinka z toho budou akorát slabý částice.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 18:43

Správně, nevíme kde ji tu sehnat a tak bude štěstí když nějakou najdeme. Nejprve ale musíme vymyslet jak ji udržet.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 19:52

Pánové já a moje pobočnice Anabel jsme vymysleli několik způsobů jak se odsud' dostat.Všechny však vyžadují spolupráci.Jedním z nich je namontovat provizorní motory které používáme my na vaše lodě,budeme však potřebovat pomoc od vás s navigací a výrobou motorů a samozřejmě potřebujeme ve vás důvěru.Naše motory dokáží vyvinout malé červí díry které vás pošlou kam chcete.Ale vyžaduje to silný energetický zdroj když je tu ta anomálie.Další možné řešení je postavit někde silný teleport, který by naše lodě odsud' dostal.Na jeho stavbu by však musela být obětována jedna lod'.Na poslední řešení bych potřeboval mezi vámi telepaty.Telepaté by spolu se mnou napnuli své síli a pomohli bi mi návázat spojení s mími kolegy ve Federaci spojených národů.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 20:09

Telepata máme jednoho, ale zkusíme ty molekuly omega.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 20:18

Sakra kde je těďka Assík, když potřebujeme obětovat loď.
Řeknu ironcky.
No moje jádro pohonu by vám mohlo dát dostatek energie, ale nevím jestli na dlouho. A pak..nedostal bych se odsud já, kdybych neměl loď. Kdyby jsme tu měli plány na Vysílač Elementu Zero, kterej z části využívá molekulu omega, tak by bylo vše jednodušší.
Zvednu se.
Telepat nejsem, a taky nevím jestli by to bylo možné. A nevím jestli je červí díra bezpečná.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 20:23

Mohli bychom zkusit modifikovat silová pole aby udržely omegy, s upravenýmy motory se dostaneme domů téměř hned. Proč to nezkusit, co můžeme ztratit?
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 21:02

My používáme červí díry pro cestování běžně až na to že ty provizorní motory budou jednorázové.
Při obětování lodi při stavbě teleportu bysme dotyčnému dali novou nebo bysme se mněli pokusit najít planetu s dostatkem surovin abysme lod' obětovat nemuseli.
Ohledně telepatů,naši přední telepaté slouží našim velitelům v případě nouze místo vysílacího zařízení.A to i pro meziplanetární a galaktickou komunikaci.Bohužel možná bi si se zdejší anomálií neporadili.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 21:04

Kapitán strojovně. Geordi dokázal byste modifikovat silová pole na zadržení molekul omega?
Myslím že ano, jdu na to.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 21:21

Silová pole pro zadržení molekul omega.Dobrý nápad.Mohu vám dát pomocné generátory pro silová pole.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 21:25

Děkujeme, ale raději si je nechte. Budou se vám hodit.
Strojovna kapitánovi, podařilo se mi to. Napadlo mě vybavit těmito poli naše kolektory abychom částice mohli nasbírat.
dobře, ale nejprve modifikujte silová pole na ostatních lodích. Kapitán konec
Návrat nahoru Goto down
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 15:36

Několik chvil zpět na lodi Sára

Já (Josef): "A sakra... nastavil jsem nesprávné souřadnice, takže jsme se objevili za okrajem vesmíru. Není tam žádný rozměr, takže nás to katapultovalo do nejbližší dimenze, ale zastavili jsme se někde mezi tím. Důvod neznám, ale odhadoval bych to na rozměrový vír."
K'tolk: "Co to znamená?"
"Že nemám páru, kde jsme a jak se odsud dostanem. Dvanáctník je rozbitý, procesor nejspíš nezvládl nával dat. Já jsem věděl, že replika mozku Tungovithanů nebude stačit pro takový druh pohonu jako je Dvanáctník. Doufám, že to přežila Sára."
"Ano jsem živá a zdravá," odpověděl lodní počítač Sára (Jmenoval se stejně jako loď). "Podívám se, co je s Dvanáctníkem, bude to ale chvíli trvat, nejsem tak rychlá, jako on a už vůbec ne, když ho musím probírát manuálně."
"Dobrá, zatím se pokusím zjistit, co se děje venku. Vypadá to tu docela živě."
Provedl jsem scan okolí. Vypadá to tu na spoustu cizích lodí, podle vzhledu zřejmě ani jedna není válečná. Provedl jsem podrobný scan jedné z nich. Bylo to velmi zajímavé. Pocházela ze stejné galaxie jako my, jmenovala se Potamak. Historie Mléčné dráhy se pravděpodobně vyvíjela stejně jako naše asi 7 440 000 000 f'bülů (cca 12 miliard let) pak nastaly první změny, ale jen v některých částech galaxie. Na Zemi nastaly změny až po 9 300 000 000 f'bülech (15 miliard let). Kupodivu mluví velmi podobným jazykem. Některé slova jsou velmi podobné, jiné jen s malými rozdíly.
Jejich technika také není úplně rozdílná. Pro komunikaci používají stejnou frekvenci jako my, takže nebude problém je kontaktovat.
"Sáro, jaká je pravděpodobnost, že ztroskotáme v mezidimenzionálním prostoru, potkáme tam tolik cizích lodí, které zjevně také ztroskotaly, a jedna z nich nám bude takhle podobná?"
"Můžu tento údaj zaokrouhlit na 1/10^10^10^10?"
"No dobrá, já to nějak přežiju." řekl jsem ironicky.
"Nulová."
"Asi začnu sázet. Bude ze mně multitrilliardář."
Provedl jsem scaning ostatních lodí.
"No to je velmi zajímavé, je tu dokonce ještě jedna z naší galaxie. Já se z toho scvoknu. Proč se vždycky stanou ty nejméně pravděpodobné věci?"
"No nejspíš..."
"To byla řečnická otázka, Sáro. Kontaktuj Potamak. Vyřiď jim, že... K'tolku, k tomu tu mám vás. Co jim má Sára vyřídit?"
"Nejlepší bude, sdělit jim, že jsme výzkumná loď Galaktické federace z cizí dimenze. Pak počkat, co odpoví a pokračovat."
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 22:18

Část podádky, která zůstala na Potamaku se v nepřítomnosti svého velitele flákala, poslouchala hudbu a dělali nepořádek, proto je nečekaná zpráva zaskočila.
"Tady lod akademie námořnictva CSGI," odpovídala Kayla na zprávu,
"Říkáte, že jste z jiné dimenze? To nejste jediní, tady je každý odněkud. Jestli chcete vědět, všichni vysší důstojníci vyjednávají na tamté talířovité lodi jak má na sobě napsáno Enterprise. Jinak jsem ráda, že jsou tady další, kteří mluví naší řečí," Kayla čekala na odpověd druhé strany.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 01:51

Darkov

Technici na Darkovu se snažili přijít na to, co se stalo a opravovali UI. Zbytek posádky měl aby se nenudil o zábavu postárano. Čistil celou loď, oblíbená kratocvíle pro mužstvo od dob staré Země. Posádka kmitala po všech palubách a čistila a čistila. Tento ruch se netýkal můstku, kde byla nuda, že by se dala krájet. Dokud senzory nezaznamenaly novou loď.
senzorový důstojník Kapitáne, nová loď
Kapitán: A co dělá?
senzorový důstojník: Ni.. moment, vysílá, ale ne na nás.
kapitán: dobře, spojovací pošlete jim standartní pozdravný projev
spojovací důstojník: Ano madam......Provedeno kapitáne
kapitán: dobře, a teď budeme čekat, než se něco stane
Atmosféra na můstku se vrátilu do původního stavu, zvaný nebetyčná nuda. A posádka drhla a drhla. A venku se mezitím vznášelo několik lodí vytržených ze svých vesmírů stejně jako tato.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 07:33

Enterprise
Všichni se vrátili do svých lodí a my jsme na můstku čekali jestli se Geordimu podaří namontovat generátory upravených silových polí.

LaForge můstku. Kolektory jsou připraveny. Jdu pracovat na modifikaci motorů. Bude bezpečnějši když to zkusíme my než když se něco pokazí a budou to mít všechny lodě. Končím.

A tak jsme čekali dál...
Návrat nahoru Goto down
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 12:55

Loď Sára

Poté, co jsem si poněkolikáté poslechl zprávu z lodi Potamak, jsem konečně přeložil, co tím bylo myšleno. Byl to sice stejný jazyk, ale za tu velmi dlouhou dobu se nářečí od sebe lišily natolik, že tomu bylo jen stěží rozumět. Mezitím přišla další zpráva. Opět známý jazyk, ale jiný přízvuk a jiné slova. Znělo to dosti strojeně. Jednalo se o jakýsi pozdrav, nejspíš standartní nahrávka.
"K'tolku, mám odpovědět?" zeptal jsem se.
"Na Potamak rozhodně ano, a na tu druhou loď, jakže se jmenuje? Darkov? Ano, na tu také. Zdá se, že na Potamaku jsou lidé zhruba na naší úrovni inteligence. Nemyslím tím mě a vás, ale naši civilizaci. Darkov je možná o trošku méně inteligentní, ale je to zanedbatelný rozdíl. U ostatních lodí je to podobné jako na Darkovu. Avšak na většině lodí mají velmi nízký rozvoj. Evoluce i revoluce téměř neprobíhají, mají třeba i 10 000 f'bülů bez zjevného rozvoje."
"Ano, ano. Zjevně zatím neobjevili k čemu slouží války.
Možná bychom mohli navázat kontakt s Potamakem. Pokusím se zjistit souřadnice jejich dimenze a s trochou štěstí pro Federaci získáme nové obchody a možná dokonce silného spojence."
"Nejdřív ale musíme zjistit, jak se odsud dostaneme. Dost už ale řečí, měl byste jim odpovědět."
"Ano jdu na to."
Přesunul jsem se ke komunikátoru a pokusil se sformovat nějakou zprávu.
"Na tu loď se nechystáme. Nejspíš by to nebylo nejmoudřejší, když každý mluvíme jiným jazykem. Mám tu sice nejnovější verzi překladače a oscanoval jsem jejich jazyk, jak nejpodrobněji to jde, ale stejně si nemyslím, že by to bylo nějak extra pohodlné. Rád bych se dozvěděl něco o vaší dimenzi. Máme tu sice scan, ale ten nedokáže oddělit důležité informace od detailů a všechno se mi to probírat nechce, to by bylo na hodně dlouho. Na oplátku vám můžeme poskytnout základní informace o našem světě. Nic tajného, takže nečekejte, že vám jen tak vydám plány námořních motorů a pofrčím domů, ale nějaké veřejné informace, které by vám mohly být užitečné, bychom vám poskytnout mohli."
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:27

Kayla se ujala vyjednávání s lodí Sára.
"Nic tajného? Nos utajením bývají vždy problémy, že? Vždycky hrozí že se někdo prokecne," Kayla se trochu provinile usmála.
"Jinak něco o naši dimenzi, no, abych se přiznala, ve škole jsem nebyla nejpozornější, takže vše o ni nevím, ale omlouvá mě to, že to neví nikdo, vždyck y se objeví nějaká nová civilizace a tak dále.
Takže abych začala, jsme příslušníci CSGI, což je Česko Slovenské Galaktické Impérium, které vzniklo po nějaké velké válce na planetě Terra, odkud pochází naše civilizace. Před pár lety ale vznikla TGA, Trans Galaktická Aliance, která se skládá z asi...ehm...150 galaxií? Myslím.
A téměř většina CSGI se k TGA připojila, takže my jsme takovej malej zbytek," Kayla stále pátrala v paměti po informacích, ale trvalo jí to moc dlouho.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:52

Loď Sára

Zamyslel jsem se... Československo bylo, pokud vím, jen na planetě Zemi.
"Sáro, máš přístup k seznamu údajů v Knihovně?"
"Ano, ale nevím, jestli to nevyřadí nějakou elektroniku."
"Podívej se, kolik je tam záznamů o Československu."
"Pouze Československo, Země."
"Výborně, co je to ale sakra Terra?"
"Terra. Země. Je to latinou. To je..."
"Vím co to je, latinu jsem se učil ve škole na Marsu, než jsem odletěl studovat na Defon. Už je to dávno, nepamatuju si už skoro nic."
Stále mi ale něco lámalo hlavou, ale nejprve jsem musel odpovědět lodi Darkov.
"Sáro, máš důležitý úkol. Doufám, že máš dobré slohové schopnosti. Sformuj nějakou pěknou odpověď na pozdrav lodi Darkov."
Zase jsem se přesunul ke komunikátoru.
"Proti prořeknutí máme takový speciální vynález. Je to programový filtr, který proscanuje veškeré odchozí informace z komunikátoru a vše, co tam nemá být odstraní. Ukážu vám to následovně. Sára má *píííp* a taky *pííp* což funguje tak, že *píííííííííp*. Teď jen doufám, že to funguje. Ale přejdu k věci. Jak cestujete mezi galaxiemi? Je to ohromná vzdálenost, podle mých výpočtů neexistuje materiál, který by přečkal vyšší hyperprostorové vrstvy než epsilon a i to je dosti obtížné, časový motor také nepřipadá v úvahu, protože by trvalo miliardy let, než by se vytěžila bezpečná cesta vesmírem a antihmota je příliš pomalá, nelze vyvinout vyšší rychlost než rychlost světla. A i kdyby se všechny tyto druhy motorů spojily, cesta z Mléčné dráhy k Andromedě by stejně trvala několik tisíc let. My jsme se zatím za okraj galaxie poslali jen sondy. Vysílají zpětné signály, posílají je v čase, takže k nám dorazí nedlouho poté, co jsou vyslány. Máme už vytvořenou podrobnou mapu několika desítek nejbližších galaxií a víme, kde se nachází další stovky galaxií, ale živou bytost jsme tam zatím nedostali."
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:02

Kayla se udiveně podívala na komunikátor.
"Pěkný program, ale tahleta věc by moc nefungovala u nás," znovu se provinile usmála.
"Mimoto, to jste zjistili kde, že rychlost světla nejde překonat? Vy necestujete nadsvětelnou rychlostí?" Kayla udiveně nadzvedla obočí.
"Jinak Transwarpové motory 1030. generace nám dovolují celkem rychle cestovat mezi galakciemi," Kayla se usmála do komunikátoru," Tohle neni nic tajného, tohle mají téměř všechny lodě."
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:20

"Je to relativní, záleží na to, o jakém rozměru mluvíte. Při cestování ve standartních třech rozměrech rychlost světla překonat nelze. Mimochodem, jako první tohle zjistili na Zemi. Byl to tuším Albert Einstein. Nejsem si ale jistý jestli Hu'than z planety Beta-Jin 5 nebyl rychlejší. Je to těžko určitelné, vzhledem k tomu, že Beta-Jin 5 cestuje vesmírem mnohem rychleji, a tak tam i čas plyne jinak. Ale zpět k tématu. Nadsvětelnou rychlostí necestujeme, ale ani nepotřebujeme, právě díky hypermotorům a časovým motorům. Vytvořili jsme velkou galaktickou cestu, která vás poměrně rychle přepraví do požadovaného kvadrantu a odtamtud už není těžké cestu zjistit pomocí počítače. Mimochodem... Transwarpové motory? Na jakém principu fungují?"
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Sponsored content





Universum contra sulum alius - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Universum contra sulum alius
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Vikingerovo universum
» Galactic warriors-moje universum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: