OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Universum contra sulum alius

Goto down 
+3
Darth Assmondeus
kapitán Kirk
Undertaker
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 15:48

Darkov

Z fregaty vyletěla jedna ze šalup, která bylu určena pro převoz lidí. Bylo v ní jen pár osob. Pilot a kopilot jako nutná posádka a ta měla zůstat v hangáru. Plukovník Kurtajblová jako velitel mise, kapitán Hujsar jako největší odborník na historii co na lodi byl, a dále jeden člen NPIMG a dva technici. Všichni měli na sobě bojové kombinézy, které se používají při bojových akcích uvnitř lodí. Je to oblek, který umožňuje přežití ve vzduchoprázdnu a poskytuje základní ochranu před účinky zbraní. Velitel měla bíly, z NPIMG černý a dva technici modrý. Všichni byli spojeni vysílačkama jak mezi sebou, tak i s lodí a měli i nějaká záznamová média a senzory běžně přidáváné ve výrobě. Velení na lodi měl mezitím kapitán lodi.
Šalupa letěla v utajeném módu až k LAC a potom si to zamířila přímo k Enterprise D. Neletěla na plný výkon, letěla na bežnou cestovní rychlost a piloti byli celí žhaví, že se konečně něco děje.
Šalupa vletěla k hangáru Enterprise D, srovnala polohu a rychlost a dala motory do pohotovostního režimu.
Šalupa>Enterpise D: Jsme u vašeho hangáru, žádam o povolení ke vletu a cestující žádají o povolení vstoupit na palubu.
Darkov>Tom: Zdravime nově příchozícho
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 15:50

Enterprise-D
Enterprise->šalupa Uděluje se. Poté co vystoupíte, sledujte blikající kruhy na panelech a dostanete se na můstek.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 15:52

Enterprise-D

(Kirk)
Vaše domovská planeta se jmenuje Země? To je trochu matoucí nemyslíte? Abychom se představili my. Jsme zástupci Sithského Impéria. Mocné Říše pod vedením božského Císaře. Já jsem Jeho šampion a Velmistr Sithského Řádu. Toto je můj strážce z Imperiální Gardy. Irrhinius měl pořád svojí mandalorianskou helmu a brnění. A tamti 2 jsou naši důstojníci z lodi.Bohužl. Zdá se že se nemůžete dostat domů. Můžeme vám pomoci. Náš systém Seannus vás dopraví kamkoliv. Jediné co budete potřebovat je nainstalovat si tu samou věc na svou lod. Máme náhradní systém na skladišti není to tak náročné ale měli bychom pokud možno někde přistát na instalaci. Ale jestli chcete můžete to na lod dát i v oblecích venku. Ale bude to poměrně náročné. Naše scany nezachytili bohužel žádnou planetu v dosahu. Každopádně můžeme pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 15:55

Enterprise-D
Váš systém však bude k ničemu. Nevíme na jaké souřadnice se máme dostat, jsme mimo oblast která je na našich mapách. Předpokládám že jste tu ze stejného důvodu, neznáte souřadnice že?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:00

Enterprise-D

(Kirk)
Neznáme. Ale to neznamená že Seannus nebude fungovat. Jde o uměle vytvořenou realitu. Nedá se to přesně popsat. Pokud tam zadáme naše souřadnice přenese nás to domů. U vás by byl problém ale přece musíte mít někde umístění vaší planety.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:02

Enterprise-D
Jistě, ale pokud vás to může přenést, proč jste ještě tu? A navíc nevíme jak si s tím poradí naše systémy.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:03

Federace spojených národů
Odpovídám:(Enterprise-D)Prominte že jsem se neozval ale špatně mi funguje vysílací zařízení.A k té radě se rozhodně připojím.Kde je vaše pozice abych se mohl s vámi setkat ?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:03

Jelikož Redberg znal tento typ lodě našel můstek rychle. Pěti člený tým složený z Redberga, Triss, Therry, Glashe a Dertila. Všichni oblečeni do uniforem kadetů, jen Redberg byl v bílé uniformě admirality. Došli na můstek kde narazili na Picarda a ostatní z jiných lodí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:06

Enterprise-D
(Tom) Posíláme souřadnice.

Á zdravím vás Redbergu. Jsme rádi že jsme se setkali. vidím že jste s touto lodí obeznámen, počkejte tedy prosím v zasedací místnosti.

TECHNICKÁ: Myslel jsem že Rampage je Sovereign ne Galaxy.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:06

Enterprise-D

(Kirk)
Proč? Máme čas. Proč odlétávat když tu můžeme být. Můžeme někoho poznat. Stejně jsme na průzkumné misi Rady. Císař mě sem z nějakého důvodu vyslal. Nevím proč ale zjistím to. Vaše systémy by si s Seannusem rady nevěděly. Museli bychom dát místo vašeho počítače jiný. Externí který by řídil Seannus a dát klepeta do vaší lodě. Také byste potřebovali plasmové články. Pak by vše mělo jít.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:08

Enterprise-D
Pokud byste plasmovou směs vypustili, mohli bychom ji nachytat do kolektorů, tím by se nahradily články. Avšak je třeba dostat zpět zšechny lodě.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:10

Federace spojených národů
Odpovídám:(Enterpreise-D)
Už vás vidím, žádám o povolení k přistání ve vašich docích.Nebo mám použít teleportační zařízení ?
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:11

Enterprise-D

(Kirk)
Možná že by Seannus jel i na jiný pohon který máte vy. Co používáte?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:12

Redberg s ostatními čekali v zasedací místnosti, Triss která seděla vedle něj se nudila a začala si broukat, což lezlo všem na nervy a proto pokračovala. Ani Redbergův přísný pohled ji neumlčel a tak ji pak nechali být.
"Kdy jste se seznal s zástupci této organizace či co to je?" položila Redbergovi Triss otázku.
"Je to rok a několik měsíců zpět, na průzkumné misi, ale to ti vysvětlím někdy později, vypadá to že vyjednávání začne.

TECHNICKÁ: Ano, Rampage je Sovereign, ale znáš posádku Rampge, poskytli detiln plány několika lodí, včetně Galaxy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:14

Enterprise-D
(Tom) Raději ano, v hangáru máme dost plno. Po přenosu sledujte kruhy na panelech, dovedou vás na můstek.

(Ass)
Mám jiný nápad. Pokud by všechny lodě vytvořily dostatek energie, mohli bychom pomocí transportního paprsku dematerializovat ten váš Seannus, uložit jeho vzorec v počítači a pomocí replikátoru ho vytvořit několikrát. Bude to ale chtít hodně energie.

(Derk) Můstek zasedací místnosti. Za chvíli tam přijsou ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:15

Enterprise D

Šalupa>Enterpise: Děkujeme
Šalupa vletěla do hangáru a piloti vypli motory. Cestujicí si nasadili přilby, zkontrolovali hermetičnost obleků a vyšli ven ze šalupy. Cestující se držely blikajících kruhů a vyrazili směr můstek.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:21

Enterprise-D

(Kirk)
Tak vy ovládáte také replikátory? Hmm...zdá se že naše vynálezy nejsou tak originální jak jsme mysleli. Jinak souhlasím ale nenavrhl jsem to protože tolik energie kolik by se na replikaci tak složité věci potřebovalo asi nesežneme. A je tu ještě jiný problém. Svoje technologie nesmíme zpřístupnit nikomu který nemá statut spojence, provincie či autonomie.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:23

Enterprise-D
Vítám nové členy, prosím následujte kruhy do zasedací místnosti, brzy se k vám připojí další.

(Ass)
Chápu vás, ovšem co udělat malou výměnu? Znáte například holografický simulátor? A s energií si nedělejte starosti.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:28

Federace spojených národů
(Enterprise-D)
Pobočnici Anabel jsem pro jistotu rozkázal aby zůstala na lodi.Teleportoval jsem se na lod' a vydal se na můstek.Vzal jsem si svoji uniformu pro takovéhle chvíle.Na můstku jsem všechny pozdravil a zeptal se kde je náš hostitel abych mu poděkoval.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:32

Enterprise-D
(Tom)
To jsem já. Odpověděl jsem. Počkejte chvíli, brzy začne rada.

(Ass)
Možná bych přeci jen něco měl. Vzpomínáte sei Rikere na borgské transwarp tunely? (Vim že má bejt Tasha už dávno heblá ale to je detail)
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:34

Enterprise D

Plukovník Kurtjabl: Předtím můstek, teď zasedací místost, no, aspoň že ty kruhy fungují.
Husjar: Asi je nás trošku víc, než předpokládali
kurtjabl: Hmm, a co říkate na tu loď?
Husjar: zatím sem neviděl nic převratného. Je tu pár zajímavých kousků, ovšem neviděl jsem je v činosti a tak to může být něco zajimavého, nebo taky jen kus interiéru.
Kurtjabl: a ostatní taky nic moc nevědí?
Husjar: ne
Kurtjabl: No, jediná dobrá věc že už tam jsme, vidím několik lidí, co mají rozdílný uniformy.
Husjar: vida

Protože nikde neviděli vojáka na stráži, jako na lodich IMG, ani zvonek a dveře byly otevřené, vešli dovnitř a informovali ty co tam byli, odkud jsou.


Naposledy upravil Mandalorian dne Fri Aug 22 2008, 16:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:36

TECHNICKÁ: pro pokračování musíme počkat na Asse.
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 30
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:38

Federace spojených národů
Velice mě potěšilo že se zde v klidu domluvím.A počkal jsem na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:40

Enterprise-D

(Kirk)
No a já mám také jeden nápad. Přesuneme vaše lidi k nám. Skopírujeme si vaši lod do palubního počítače. Odvezeme vás do hlavního města kde vám lod během chvilky replikujeme. Technokraté zjistí vaší polohu ve vesmíru a vrátíte se domů s novou ale stejnou lodí.
Návrat nahoru Goto down
kapitán Kirk
Starfleet Captain
Starfleet Captain
kapitán Kirk


Poeet p?íspivku : 2742
Vyznamenání : Smraďoch, smrdí až za roh
Registration date : 07. 05. 08

Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 22 2008, 16:41

Enterprise-D
Pojďte všichni do zasedací místnosti, probereme tam můj návrh.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Universum contra sulum alius - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Universum contra sulum alius   Universum contra sulum alius - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Universum contra sulum alius
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Vikingerovo universum
» Galactic warriors-moje universum

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: